Państwo Basia i Darek Michalczewscy wspierają polską naukę!

Państwo Basia i Darek Michalczewscy wspierają polską naukę!

Wspólne Sesje Europejskiego Konsorcjum Badań Politycznych (ECPR) organizowane rokrocznie w różnych stolicach europejskich pod auspicjami European Consortium for Political Reaserch, w tym roku odbywają się na Uniwersytecie Warszawskim w dniach 29.03 – 2.04. 2015 roku. Przedsięwzięcie to po raz pierwszy w swojej historii odbędzie się w kraju Europy Środkowo-Wschodniej. Jest to niepowtarzalna szansa na promocję polskiej nauki, polskich naukowców, naszego kraju oraz osób wspierających rodzimą naukę. Uczestnikami Wspólnych Sesji będzie ponad 500 przedstawicieli z wielu państw świata m.in. USA, Kanady, Australii Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Portugalii, Szwecji, Włoch. Wśród zaproszonych naukowców znalazły się wyjątkowe autorytety w ramach nauk społecznych.

Wydarzenie organizowane przez Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Międzynarodowych Inicjatyw Kulturalnych, wsparli Państwo Basia i Darek Michalczewscy. Wspaniały sportowiec, Champion Wszechczasów, dziewięciokrotny, niekwestionowany Mistrz Świata w boksie zawodowym, jeden z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych polskich sportowców, a także filantrop, wraz ze swoją żoną Basią stali się partnerami i darczyńcami powyższego naukowego wydarzenia.

Na stronie internetowej swojej Fundacji RÓWNE SZANSE, która pomaga dzieciom i młodzieży Darek Michalczewski Tiger napisał: …Nie każdy ma szanse na równy start. Wiele dzieci, mimo wrodzonych zdolności, nie ma możliwości dorównać rówieśnikom – zwykle z powodu złej sytuacji społecznej bądź ekonomicznej. Dla wielu z nich cały świat ogranicza się do własnego podwórka, ulicy czy klatki schodowej.  Nikt nie daje im szansy rozwoju własnych umiejętności, poznania lepszej strony życia. Nie każdy ma też dość ambicji i woli walki o lepszy byt, aby zadbać o swoją przyszłość. Pragnę, by szansę na zwycięstwo w życiu mieli wszyscy, i liczę na Państwa wsparcie. Na ringu jest się samemu. W życiu można liczyć na innych…

Stowarzyszenie Międzynarodowych Inicjatyw Kulturalnych, jako współorganizator ECPR, pragnie serdecznie podziękować Państwu Michalczewskim za ich wkład w popularyzację polskiej nauki!

Zapraszamy do odwiedzenia Fundacji Równe Szanse >>tutaj